Кошик
8353 відгуків
Ми відправляємо посилки Новою Поштою та Укрпоштою!
Комп'ютерні комплектуючі та аксесуари для мобільних пристроїв
+380 (95) 786-21-91
+380 (68) 831-42-55
+380 (93) 197-28-66

Оперативна пам'ять

Сучасна пам'ять DDR2, DDR3, DDR3L, DDR4 об'ємом 2Gb, 4Gb, 8Gb і 16Gb

Обсяг вільної оперативної пам'яті безпосередньо впливає на продуктивність вашого комп'ютера. Поширений формат планок DDR2, DDR3, DDR3L, DDR4 ємністю 2 Гб, 4 Гб, 8 Гб і 16 Гб. І, поки техніка нова, не захаращена ще більшою кількістю різноманітних процесів, пам'яті вистачає на все. В цьому випадку як для ноутбука, так і для настільного ПК можна провести аналогію із звичайною кімнатою, яка поступово заповнюється. Це відбувається не відразу. Однак, якщо ви регулярно використовуєте комп'ютер (встановлюєте нові програми та ігри), він поступово буде вимагати все більшого ресурсу оперативної пам'яті для своєї продуктивності. Звичайно, завжди можна стежити за рівнем завантаження пам'яті і відключати непотрібні програми з автозавантаження і фонового режиму. Але що робити, якщо хочеться мати останню версію улюбленої програми, а обсяг пам'яті вже на межі?

Вирішенням проблеми стане розширення початкового об'єму оперативної пам'яті. Отже, для ноутбука вам знадобиться модуль sodimm, ddr2, ddr3, ddr3L або ddr4. Для стаціонарного комп'ютера на платформі intel або amd (в залежності від характеристик вашого обладнання) підійде планка dimm. В даному розділі зібрано вражаючий асортимент недорогих модулів об'ємом в 2gb, 4gb, 8gb і навіть 16gb. Тут ви зможете без зусиль купити оперативну пам'ять для ПК та ноутбука. Товар доступний як поштучно, так і оптом. Звертайтеся.

Переваги оперативної пам'яті sodimm для ноутбука

Головним плюсом модулів додаткової оперативної пам'яті sodimm є їх фізична компактність. Ці вироби спочатку були розраховані на використання з метою розширення початкового об'єму пам'яті, тому планки дуже маленькі (щоб їх можна було розмістити в обмеженому просторі, де під них не зарезервовано багато місця). Крім цього, оперативна пам'ять sodimm ddr2, ddr3 і ddr4 для notebook володіють можливістю установки в настільний комп'ютер, через плату-перехідник. Серед нашого асортименту є багатий вибір: ддр2, ддр3, ддр4 для комп'ютерів і ноутбуків на 2 гб, 4 гб, 8 гб і 16 гб.

Модулі пам'яті ddr2 і ddr3 для intel і amd

Технічно, модуль ddr3 є покращеною версією ddr2. Обидва ці варіанти ОЗП досі використовуються в комп'ютерах і ноутбуках, і активно виробляються. Основна відмінність, це збільшена частота і швидкість ddr3.

Найбільше використовувана частота в ДДР2 – 667MHz і 800MHz, в ДДР3 ­– 1333MHz і 1600MHz. Швидкість відповідно для DDR2 PC2‑5300 Мб/с (DDR2‑667) і PC2‑6400 Мб/с (DDR2‑800). Для DDR3 PC3‑10600 Мб/с (DDR3‑1333) та PC3‑12800 Мб/с (DDR3‑1600). Незалежно від обсягу (2gb, 4gb, 8gb) дані модулі можуть бути встановлені в системах:

 • intel;
 • amd;
 • і amd і intel (універсальні dimm і sodimm);

Но неодновременно. Разъемы для их установки разные. Поэтому заменить один тип памяти на другой, без наличия соответствующего гнезда, не получется.

Обратите внимание, что встречаются модели, рассчитанные только для работы с amd, они не будут работать с intel. AMD платформы AM2, AM3, FM1, FM2 имеют возможность работы с нестандартной разрядностью памяти. Поэтому, если по какой-либо причине, вы не уверены в характеристиках своего оборудования, лучше остановиться на универсальном модуле, он без усилий будет работать с обеими системами (АМД и Интел).

Універсальна оперативна пам'ять для ноутбука та ПК на 2gb, 4gb, 8gb і 16gb

Оперативная память универсального типа для ноутбука и для ПК (одинаково подходящая для intel и amd) представлена в нашем каталоге в виде модулей ddr2, ddr3 и ddr4 на 2 Гб, 4 Гб, 8 Гб и 16 Гб. Данное изделие может устанавливаться в ноутбуках, планшетах, компьютерах. Вся продукция проверяется перед отправкой, так что вы получите гарантированно функционирующий товар. Также можно обратиться за профессиональной консультацией в процессе подбора комплектующих для вашей компьютерной техники. В нашем каталоге есть действительно все что угодно.

Преимущества заказа оперативной памяти в 2400.com.ua

Выбирая sodimm ddr2 для ноутбука или модуль ddr3 для amd на 2gb, 4gb в нашем каталоге, вы получаете ряд преимуществ:

 • качественные DDR модули памяти для самых разных компьютеров и ноутбуков;
 • доступные цены;
 • высокий уровень сервиса;
 • грамотные консультанты;
 • удобная схема доставки и оплаты;

Заказ новой оперативной памяти для вашего ноутбука в данном разделе является наиболее эффективным, надежным и недорогим способом увеличения объема памяти.

Как оформить заказ и купить ОЗУ память

Чтобы оформить заявку и купить оперативную память в нашем каталоге:

 • позвоните по телефонному номеру;
 • оставьте заявку на сайте;
 • отправьте письмо на нашу электронную почту;

Способ доставки и оплаты может быть абсолютно любым и всегда оговаривается с клиентом.

Заказывайте модули DDR2, DDR3, DDR3L, DDR4 для компьютеров и ноутбуков (intel и amd) по разумным ценам. В ассортименте всегда есть варианты на 2Gb, 4Gb, 8Gb и 16Gb.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner