Кошик
8715 відгуків
Ми відправляємо посилки Новою Поштою та Укрпоштою!

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 14.10).

Комп'ютерні комплектуючі та аксесуари для мобільних пристроїв
+380 (95) 786-21-91
+380 (68) 831-42-55
+380 (93) 197-28-66

Огляд чохлів для PocketBook 616/627/632

Огляд чохлів для PocketBook 616/627/632

Типи чохлів для PocketBook 616/627/632 і PocketBook 606/628/633 — огляд

Основне завдання, яке ми поставили перед собою, — це порівняти особливості та зауваження до такого аксесуару для електронних книг як:

Спочатку, в 2018 році було випущено 3 моделі ел книг з незначними відмінностями в дизайні, однаковим розміром корпусу і відмінним функціоналом — це PocketBook 616,627 і 632.

Сьогодні ми розглянемо переваги та недоліки певного ряду моделей чохлів для PocketBook, познайомимося які типи обкладинок можуть існувати, вивчимо їх конструктивні особливості та відмінності.

Обкладинка для електронної книги - в першу чергу виконує роль захисту від ударів, тріщин, подряпин і потертостей, а вже потім виконує естетичну роль прикраси і зручності. Власникам ел книг, як правило, майже завжди хочеться об'єднати всі ці властивості в одному виробі. Чи вдасться це зробити, купивши одну з наведених нижче моделей? Давайте розберемо, що в них може залучити покупця і з чим він не готовий миритися.

Відомо, що обкладинки є різних кольорів, відтінків і малюнків. Їх у цій статті аналізувати не будемо. Розглянемо тільки можливий дизайн та їх конструктивні відмінності, а вибір естетичного оформлення (забарвлення) аксесуара залишиться за вами.

Топ-10 популярних типів чохлів для PocketBook 616/627/632 & Покетбук 606/628/633, що зустрічаються в інтернеті

Тип #1. Чохол Shell ультраслим

  • Особливості: Має мінімальні розміри. Хороша захист книги майже зі всіх сторін. Доступ до портів. Пластикова нижня кришка.
  • Зауваження: Може постраждати екран, так як верхня кришка прогинається, не досить жорстка. Трапляється автоматичне блокування екрану при загибании кришки тому. При одяганні та витягу книги є ризик її подряпати. Після деформації (ударів) корпус може тріскатися на кутах. Висока ціна.

Тип #2. Shell Cover чохол з магнітами

  • Особливості: Компактний розмір корпусу. Пластикова нижня кришка забезпечує жорсткість конструкції.
  • Зауваження: При незначній деформації можуть тріскатися кути, випадати магніти. Ризик подряпати книгу про пластиковий корпус обкладинки при одяганні чохла або його вилучення.

Тип #3. Обкладинка з TPU (термопластичного поліуретану)

  • Особливості: Компактна. Зносостійка. Матеріал еластичніші, ніж гума. Захист з усіх сторін. Посилений захист на кутах. Вмонтована магнітна заскочка. Функція автозасыпание-автопробуждение. Недорога.
  • Зауваження: При одяганні, потрібно стежити, щоб ободок по периметру книги повернувся у своє положення. Інакше якийсь кут може відставати. Індивідуальне сприйняття.

Тип #4. Чохол-трансформер TPU Origami

  • Особливості: Трансформер (Origami) - складається в підставку. Акуратна конструкція. Ударостійка. Матеріал - термопластичний поліуретан. Захист з усіх сторін. Фіксація - вбудований магніт. Функція avto-sleep. Доступна ціна.
  • Зауваження: Верхня кришка хоч і міцна, але у місці згину трохи прогинається. При одяганні обкладинки, потрібно контролювати замикання обідка по периметру книги. Індивідуальне сприйняття.

Тип #5. Чохол Stenk

  • Особливості: Твердість верхньої і нижньої кришки. Скоби надійно утримують книгу в обкладинці. Вільний доступ до портів і кнопкам. Засувка верхньої кришки магнітом. Зустрічаються варіанти з натуральної шкіри.
  • Зауваження: Немає захисту торців. Висока ціна. Функція "авто-засипання" відсутня. Міцність петель сумнівна. Магніт не завжди достатньо сильний.

Тип #6. Обкладинка Stand

  • Особливості: Хороші, жорсткі верхня і нижня кришки. Трансформується в підставку. Доступ до роз'єму зарядки і кнопки.
  • Зауваження: Особливість відкривання обкладинки вниз, не завжди зручно. Не менші розміри. Недешева.

Тип #7. Обкладинка з PU шкіри з магнітним ремінцем

  • Особливості: Жорсткі верхня і нижня кришки. Завдяки тонкому шару поролону, м'який, приємний на дотик шкір-заст. Вільний доступ з усіх боків. Недорога.
  • Зауваження: Немає захисту торців. Магніт на хлястике, як правило, не достатньо сильний в слідстві чого, хлястик часто бовтається. Трохи товщі інших чохлів. Куточки-петлі не всім подобаються. Відсутня функція avto-sleep.

Тип #8. BeCover Slimbook чохол з PU шкіри з магнітом

  • Особливості: Приємна на дотик. Добре захищає книгу. Верхня і нижня кришки досить жорсткі. Книжка, як би, поміщається в шкіряна кишеня з вирізом. Прийнятна ціна.
  • Зауваження: Трохи потовщена конструкція чохла. Індивідуальне сприйняття внутрішнього кріплення.

Тип #9. Чохол із штучної шкіри з кріпленням - петлі

  • Особливості: Приємний на дотик шкір-заст. Відкритий доступ до роз'ємів і кнопок. Вигідна ціна.
  • Зауваження: Немає захисту торців. Трохи більше в розмірах відносно інших конструкцій обкладинок. Немає функції avto-sleep. Зустрічаються відгуки, що магніт слабкий, в слідстві чого книга постійно відчинені. Індивідуальне сприйняття кріплення куточками.

Тип #10. Чохол-футляр з блискавкою

  • Особливості: Захист з усіх сторін. Може бути виготовлена з водонепроникного неопрену. Застібка блискавка. Сумісна з декількома моделями книг. Ціна. Можна використовувати для зберігання дрібних предметів.
  • Зауваження: Немає функції sleep/wakeUp. Доступ до них закритий. Розмір конструкції чохла більше, ніж у інших моделей. Індивідуальне сприйняття застібки-блискавки.

Хотілося б так само відзначити, що в 2020 році компанія Покетбук оновила модельний ряд, і випустила ще три книжки такого ж розміру, як і в Покетбук 616/627/632 — це моделі PocketBook 606/628/633, чохли на які абсолютно ідентичні (взаємозамінні) з попередніми моделями.

Тому дана стаття також буде справедлива і для наведеного нижче списку аксесуарів:

  • Чохол PocketBook 632;
  • Чохол PocketBook 628 Touch Lux 5;
  • Чохол PocketBook 633 Color;

Підкреслимо ще й той факт, що опису чохлів буде відноситися тільки до ряду певних моделей електронних книг. Але характерні особливості та параметри можна зіставляти з іншими моделями чохлів для читалок. Даною методикою ви також зможете керуватися при виборі чохла для Покетбук 740, чохла для Покетбук 624 так і інших.

Як (або який) вибрати чохол, і що необхідно враховувати при виборі обкладинки?

  • Для важких умов експлуатації (подорожі, походи) рекомендовано жорсткі кришки. З максимальним захистом з усіх боків.
  • Для повсякденного використання (будинок, робота, навчання) можна використовувати більш компактні і легкі моделі.

Висновки: Як у дорогих так і бюджетних варіантів завжди будуть свої недоліки і переваги. Інтенсивність зношування поверхонь приблизно однакова у всіх. В першу чергу, при виборі обкладинок, рекомендовано враховувати умови експлуатації. А вже потім матеріал, функціонал, дизайн, колір і ціну.
Самим оптимальним рішенням, на наш погляд, можуть бути чохли з TPU матеріалу (тип 3 і 4). У них нижня кришка і боки надійно захищають пристрій, забезпечуючи при цьому мінімальні (компактні) розміри, а верхня кришка має середню жорсткість і при необхідності може складатися в підставку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner