Кошик
7295 відгуків
Ми відправляємо посилки Новою Поштою та Укрпоштою!
Комп'ютерні комплектуючі та аксесуари для мобільних пристроїв
+380 (95) 786-21-91
+380 (68) 831-42-55
+380 (93) 197-28-66

Як скачати книгу PocketBook 627 Touch Lux 4

Як скачати книгу PocketBook 627 Touch Lux 4

Будь-який документ в потрібний момент буде у вас під рукою, якщо завантажити його на рідер. Ціла бібліотека може поміститися в кишені, якщо ви знаєте, як завантажити книгу PocketBook Touch Lux 4. Для цього існує багато засобів, серед яких вибрати найбільш підходящий не складе ніякої праці.

На PocketBook 627 можливі такі методи завантаження файлів:

 • по USB-кабелю з інтернету, смартфона, планшета або комп'ютера;

 • за допомогою карти пам'яті допомогою переносу або копіювання файлу на зовнішню пам'ять книги;

 • з доступом до PocketBook Cloud, що здійснює синхронізацію рідера з іншими гаджетами;

 • Dropbox - дає можливість зв'язати в єдину систему книжковий інтернет-магазин, особисту бібліотеку користувача на ПК і рідер;

 • Книги по e-mail.

Але, при певних обставинах, не всі методи можуть виявитися доступними: кабелю або адаптера для microSD може не виявитися під рукою, а безкоштовного простору на Cloud і Dropbox властиво закінчуватися.

Сервіс "Книги по e-mail" дозволяє будь-яку електронну книгу безкоштовно завантажити прямо на ваш пристрій PocketBook. Ця функція дає можливість відправити через Wi-Fi електронною поштою потрібні документи в форматі вкладень. Для цього необхідно рідера присвоїти електронну адресу і на нього відправити лист з прикріпленими книгами (файлами) з е-mail. Як тільки Покетбук буде підключений до Wi-Fi, файли на нього завантажуються автоматично.

Щоб закачати книги PocketBook 627 по e-mail, потрібно зробити кілька простих кроків:

1. Реєстрація

 • для цього необхідно запустити програму реєстрації. Зробити це можна, вибравши пункт "Книги по e-mail" у розділі "Додатки". Або зайдіть у Налаштування і оберіть пункт "Облікові записи та синхронізація" і там увійти в "Книги по e-mail". При цьому потрібно підключитися до Wi-Fi;

 • коли з'явиться вікно реєстрації, введіть електронну адресу та пароль.

розділ меню - програми на Покетбуке 627
Заходимо в розділ "Додатки"
 
підключіть wi-fi - розділ меню
Підключаємося до Wi-Fi
 
створення облікового запису - розділ меню
Вводимо адресу електронної пошти та пароль облікового запису

2. Активація

 • на електронну адресу, вказану при реєстрації, ви отримаєте посилання активації сервісу. Перейдіть по ній для отримання електронної адреси вашого рідера. Важливо розуміти, що на присвоєний адресу ви будете відправляти документи (книги) з вказаної електронної пошти;

Лист активації сервісу книги по email

 • після повідомлення про те, що сервіс Send-to-PocketBook активований, натисніть кнопку "Оновити". Після оновлення вікна вам будуть доступні всі функції програми.

книги по email - активація сервісу
Оновіть вікно реєстрації
 
розташування файлів сервісу книги по email
Розташування папки Send-to-PocketBook
 
папка send-to-pocketbook в меню бібліотеки
Папка Send-to-PocketBook в бібліотеці

3. Завантаження

 • зайдіть на свій e-mail і створіть лист, в якому прикріпіть вибрані книги або документи у вигляді файлу;

 • надішліть листа з прикріпленими файлами на присвоєний вашому PocketBook електронну адресу;

 • после того, как ридер будет подключен к сети Wi-Fi, отправленные вами файлы с книгами или документами автоматически загрузятся в папку “Send-to-PocketBook”, которая была создана при активации электронного адреса ридера. Эту папку можно изменить на другую. Для этого перейдите в раздел “Настройки”, выберите там пункт “Аккаунты и синхронизация”, далее - “Книги по email” и выбрать папку в “Папки загрузки”.

как поменять адрес загрузки файлов в сервисе книги по email принудительная загрузка книг по email

 Для того, чтобы на ваш PocketBook не попадал спам, он не будет принимать письма с неизвестных ресурсов. Поэтому, если вы хотите получать файлы с других электронных адресов, их необходимо добавить в список доверенных отправителей. Для этого на вашу почту придет запрос, который нужно подтвердить. При этом формируется некий “белый список” отправителей, которые могут делиться с вами книгами через e-mail.

PocketBook 627 - форматы книг для скачивания по е-майл: 

 • PDF, PDF (DRM),

 • FB2, FB2.ZIP,

 • EPUB, EPUB (DRM),

 • TXT, DOC, DOCX,

 • HTM, HTML, ACSM, CHM,

 • MOBI, PRC, RTF, DJVU.


 Кстати, так же могут быть трудности закачать книгу на Покетбук из-за тяжелой доступности разъема micro-USB в обложке устройства. Например, когда для этого нужно снимать чехол. В нашем магазине 2400.com.ua можно найти стильные и современные чехлы для Pocketbook 627 touch lux 4 с удобным доступом ко всем кнопкам и портам ридера.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner