Кошик
8050 відгуків
Ми відправляємо посилки Новою Поштою та Укрпоштою!
Комп'ютерні комплектуючі та аксесуари для мобільних пристроїв
+380 (95) 786-21-91
+380 (68) 831-42-55
+380 (93) 197-28-66

Акумулятори для гарнітури

Літій-іонні акумулятори, що використовуються в портативних гаджетах, поступово зношуються через деградації електроліту. Це призводить до зменшення їх ємності і, як результат, до скорочення часу автономної роботи пристроїв. Щоб відновити нормальну працездатність техніки, необхідно своєчасно міняти зношені джерела живлення. Для цього слід замовити універсальні акумуляторні батареї для гарнітури і навушників в каталозі інтернет-магазину 2400.com.ua.

 

Переваги літій-іонних акумуляторів для гарнітури

 

У порівнянні з застарілими Ni-MH батареї, акумулятори Li-Ion володіють такими перевагами:

  • збільшена енергоємність. У них застосовується інший електролітний склад, який характеризується більшою питомою енергоємністю. Тому, при тих же розмірах, літій-іонні джерела струму здатні накопичувати більше енергії, ніж нікель-метал-гидридні;

  • відсутність ефекту пам'яті. Їх можна заряджати в будь-якому стані без втрати ємності, тоді як зарядку Ni-MH виробів слід проводити тільки після повного втрати заряду.

Також універсальні джерела струму для гарнітури і навушників відрізняються дуже низьким значенням струму саморозряду. Тому, вони довше зберігаються зарядженими.

 

Універсальні акумуляторні батареї для навушників

 

Інтернет-магазин 2400.com.ua представляє універсальні джерела автономного живлення для гарнітури і навушників. Акумулятори, розміщені в даному розділі каталогу, мають робочу напругу 3.7 Ст.

Продукція виготовляється за сучасними технологіями і проходить ретельний контроль якості. Тому клієнти компанії не ризикують отримати бракований товар, характеристики якого (номінальна ємність, напруга та ін) не збігаються з заявленими.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner