Кошик
8360 відгуків
Ми відправляємо посилки Новою Поштою та Укрпоштою!
Комп'ютерні комплектуючі та аксесуари для мобільних пристроїв
+380 (95) 786-21-91
+380 (68) 831-42-55
+380 (93) 197-28-66

USB акумулятори-батарейки АА-ААА

Акумулятори - батарейки АА/ААА/крона для електронних пристроїв та цифрової техніки

Акумулятори аа-ааа з зарядкою від usb

Основна перевага акумуляторів АА і ААА перед звичайними батарейками – це многоразовость використання. Призначення батарейок і акумуляторів практично однаково. Батарейки ААА за розміром менше ніж АА. Мізинчикові і пальчикові — вони схожі за формою, але різні за розмірами. Габарити АА — 14.5*50.5 мм, ААА — 10.5*44.5 мм
Із-за відмінностей за хімічним складом акумулятори АА і ААА поділяються на кілька типів, виходячи з речовин у складі.
Мы предлагаем литий-ионные (Li-Ion) аккумуляторы АА и ААА 1.5v, которые состоят из двух устройств. Первое — преобразователь (контроллер), второе — литиевая батарейка. В таких аккумуляторах отсутствует эффект памяти. Могут работать они более 1000 циклов заряд-разряд, что не сравнится ни с какими другими батарейками. Кроме того, заряжать их можно от обычной USB (micro-USB) зарядки. При выборе необходимо учитывать основные характеристики батареек:

  • емкость,
  • напряжение,
  • количество циклов заряд-разряд,
  • эффект памяти.

Ємність акумуляторів АА і ААА вимірюється в маг (mAh) і показує тривалість розряду при визначеному струмі.
У нікель-кадмієвих акумуляторів невелика ємність. Батарейки не безпечні для екології, так як Ni-Cd акб токсичні. Їх герметичність не варто порушувати. Добре справляються при низьких температурах. Заряджаються при малих і великих струмах.
Ni-MH акумулятори екологічно безпечні і відрізняються підвищеною ємністю, але мають ефект пам'яті, і потрібно ретельно розраховувати час зарядки.
Тому літієві акумулятори є найкращим рішенням в сучасних умовах.
В нашем интернет-магазин можно найти аккумуляторы для различных устройств: фотоаппарат, фонарик, пульт. Поможем выбрать батарейку АА от разных производителей. Устройства представлены для новых и старых моделей. Можно купить универсальные варианты. Звоните, пишите — ответим на все интересующие Вас вопросы!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner